![σπυροπούλου](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/01/Screen-shot-2018-01-30-at-6.55.17-PM.png)
Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και o Νάσος Παπαργυρόπουλος που έχουν απασχολήσει αυτή την περίοδο τα media για τη συμμετοχή τους στο Survivor 2 φαίνεται πως γνωρίζονταν και πριν η μοίρα τους φέρει στον Άγιο Δομίνικο.
Το 2014, η Κωνσταντίνα Σωτηροπούλου ως παρουσιάστρια της εκπομπής «Σπίτι μου, Σπιτάκι μου» είχε ταξιδέψει με τον Νάσο Παπαργυρόπουλο στην Αράχωβα κάνοντας μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης.