![Βαγγέλης Μαρινάκης](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/01/marinakis-jpg.jpg)
Βαγγέλης Μαρινάκης, εφοπλιστής
Μήνυμα για το ποσοστό νίκης που καταγράφει ο υποψήφιος δήμαρχος Πειραιά Γιάννης Μώραλης απηύθυνε ο επιχειρηματίας και πρόεδρος του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης.
«Δίνουμε το χέρι σε όλους. Ελάτε μαζί μας, όλοι μαζί για να κάνουμε έναν Πειραιά περήφανο» είπε ο κ. Μαρινάκης.
«Από τα βάθη της καρδιάς μου θέλω να σας ευχαριστήσω όλους που μου δώσατε δύναμη. Σας περιμένουμε όλους την ερχόμενη Κυριακή για την μεγάλη νίκη. Θα είμαι δίπλα σας» είπε.