Menu
0.9%
Τζίρος: 324.72 εκατ.

Μπέσεντ: Αποφέρει καρπούς η παγκόσμια εκστρατεία οικονομικής απομόνωσης του Ιράν – Στο στόχαστρο αεροπορικές και τράπεζες

Epsilon Net

Πληροφορική: Ποιες ελληνικές εταιρείες μπαίνουν στο κάδρο μετά το deal του €1 δισ. της Entersoftone
Business

Πληροφορική: Ποιες ελληνικές εταιρείες μπαίνουν στο κάδρο μετά το deal του €1 δισ. της Entersoftone

Οι δυνητικοί στόχοι της αγοράς

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Μπέσεντ: Αποφέρει καρπούς η παγκόσμια εκστρατεία οικονομικής απομόνωσης του Ιράν – Στο στόχαστρο αεροπορικές και τράπεζες

Ελβετία: Δημοψήφισμα για αυστηρότερη εφαρμογή της ουδετερότητας της χώρας

Τεχνολογία: Πώς «παντρεύονται» σήμερα οι διαφορετικοί κόσμοι των Nvidia, Tesla και Sequoia;

Μέση Ανατολή: Το Ιράν επιμένει στους όρους του για να ξανανοίξει τα Στενά του Ορμούζ παρά το «όχι» Τραμπ

Άννα Βίσση: Χιλιάδες θαυμαστές τραγούδησαν μαζί της στο κατάμεστο ΟΑΚΑ – Η συγκινητική αφιέρωση στον Γιώργο Μαζωνάκη

ΕΕ: Αποδεσμεύει 710 εκατ. ευρώ για κρίσεις και φυσικές καταστροφές – Στο επίκεντρο η Αφρική

Χαμάς: Δεν περιμένουμε τίποτα από τις βουλευτικές εκλογές στο Ισραήλ

Τραγωδία στην Πλάκα: Με DNA η αναγνώριση των θυμάτων της φονικής έκρηξης

Οι super τράπεζες και η ΔΕΗ, πώς έφερε o Πιερρ στην Αθήνα τον Rokos και τα λεφτά του, ο «τυχερός» Πέτρος Παππάς, η δυναμική Παληαρούτα, το ΥΠΕΞ και οι περίεργες δουλειές με την VISA και γιατί επισπεύδει το κόμμα ο Σαμαράς The Wiseman

Οι super τράπεζες και η ΔΕΗ, πώς έφερε o Πιερρ στην Αθήνα τον Rokos και τα λεφτά του, ο «τυχερός» Πέτρος Παππάς, η δυναμική Παληαρούτα, το ΥΠΕΞ και οι περίεργες δουλειές με την VISA και γιατί επισπεύδει το κόμμα ο Σαμαράς

Στρατηγική Συνεργασία της Τειρεσίας και της Epsilon Net Business

Στρατηγική Συνεργασία της Τειρεσίας και της Epsilon Net

Παγκόσμια διάκριση στην ΑΙ για Dotsoft, Epsilonnet, Motor Oil Hellas και ΗΔΥΚΑ Business

Παγκόσμια διάκριση στην ΑΙ για Dotsoft, Epsilonnet, Motor Oil Hellas και ΗΔΥΚΑ

EPSILONNET: Νέος εμπορικός διευθυντής στο τμήμα Digital & e-Invoicing ο Δημήτρης Κωστούλας
Business

EPSILONNET: Νέος εμπορικός διευθυντής στο τμήμα Digital & e-Invoicing ο Δημήτρης Κωστούλας

Αναλαμβάνει την περαιτέρω ανάπτυξη των εμπορικών δραστηριοτήτων της εταιρίας

Το NBG Pay tom διαθέσιμο με 100% επιδότηση μέσω του προγράμματος «Ψηφιακές Συναλλαγές – Β’ Φάση» Τράπεζες

Το NBG Pay tom διαθέσιμο με 100% επιδότηση μέσω του προγράμματος «Ψηφιακές Συναλλαγές – Β’ Φάση»

EPSILONΝΕΤ: Ο Άλκης Ρουγγέρης αναλαμβάνει Εμπορικός Διευθυντής στην EPSILON HOSPITALITY Business

EPSILONΝΕΤ: Ο Άλκης Ρουγγέρης αναλαμβάνει Εμπορικός Διευθυντής στην EPSILON HOSPITALITY

Epsilon Net: Στα 116,82 εκ. ευρώ ο κύκλος εργασιών το 2024 – Ενισχυμένο EBITDA κατά 10% Business

Epsilon Net: Στα 116,82 εκ. ευρώ ο κύκλος εργασιών το 2024 – Ενισχυμένο EBITDA κατά 10%

Εξαγορά της Business Software από την Technolife Business

Εξαγορά της Business Software από την Technolife

Epsilon Net: Αγορά αυτόνομου κτιριακού συγκροτήματος στην Αθήνα Business

Epsilon Net: Αγορά αυτόνομου κτιριακού συγκροτήματος στην Αθήνα

O Παναγιώτης Καλανδράκης, νέος Γενικός Διευθυντής Epsilon SingularLogic Retail & Fuel Business

O Παναγιώτης Καλανδράκης, νέος Γενικός Διευθυντής Epsilon SingularLogic Retail & Fuel

Τι έλεγε ο Μπόμπολας για τον Βαρδή, το ράλι σε Alpha και ΠΛΑΘ, γιατί ο Ιβάν βιάζεται να πουλήσει στον Ρέστη, ο άγνωστος εφοπλιστής Ψαρογιώργος και ο Νίκος Πατέρας και ποιοι πλήρωσαν 2.500 για ένα gala στη Νέα Υόρκη The Wiseman

Τι έλεγε ο Μπόμπολας για τον Βαρδή, το ράλι σε Alpha και ΠΛΑΘ, γιατί ο Ιβάν βιάζεται να πουλήσει στον Ρέστη, ο άγνωστος εφοπλιστής Ψαρογιώργος και ο Νίκος Πατέρας και ποιοι πλήρωσαν 2.500 για ένα gala στη Νέα Υόρκη

Η Ηλεκτρονική Τιμολόγηση B2B γίνεται Υποχρεωτική: Είστε Έτοιμοι; Business

Η Ηλεκτρονική Τιμολόγηση B2B γίνεται Υποχρεωτική: Είστε Έτοιμοι;

Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς: Πράσινο φως στη διαγραφή των μετοχών της Epsilon Net Business

Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς: Πράσινο φως στη διαγραφή των μετοχών της Epsilon Net

Το colpo grosso της Εθνικής, η Wood και η AEGEAN, η επιτυχία του Σταϊκούρα, ο Βουρλιώτης, ο επιχειρηματίας Παπα@@@@@@ και η Διαμαντοπούλου, τα βραβεία σε Στάσση και Μεγάλου και δυο hot quiz με υπουργό και τέως εφοπλιστή The Wiseman

Το colpo grosso της Εθνικής, η Wood και η AEGEAN, η επιτυχία του Σταϊκούρα, ο Βουρλιώτης, ο επιχειρηματίας Παπα@@@@@@ και η Διαμαντοπούλου, τα βραβεία σε Στάσση και Μεγάλου και δυο hot quiz με υπουργό και τέως εφοπλιστή

Epsilon Net: Αίτημα στην Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς για διαγραφή των μετοχών στο ΧΑ Αγορές

Epsilon Net: Αίτημα στην Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς για διαγραφή των μετοχών στο ΧΑ

Epsilon Net: Αποφασίστηκε η μη διανομή μερίσματος Business

Epsilon Net: Αποφασίστηκε η μη διανομή μερίσματος

Epsilon Net: Η 16η Σεπτεμβρίου ημέρα παύσης της διαπραγμάτευσης των μετοχών

Epsilon Net: Η 16η Σεπτεμβρίου ημέρα παύσης της διαπραγμάτευσης των μετοχών

Epsilon Net: Η Ginger Digital BidCo άσκησε το δικαίωμα εξαγοράς

Epsilon Net: Η Ginger Digital BidCo άσκησε το δικαίωμα εξαγοράς

Πληροφορική: Τι περιμένει η αγορά το δεύτερο μισό

Πληροφορική: Τι περιμένει η αγορά το δεύτερο μισό

ΧΑ: Αλλαγές στη μετοχική σύνθεση τριών εταιρειών

ΧΑ: Αλλαγές στη μετοχική σύνθεση τριών εταιρειών

Epsilon Net: Στο 97,75% το ποσοστό της Ginger Digital

Epsilon Net: Στο 97,75% το ποσοστό της Ginger Digital

Το… χρυσό αλεξίπτωτο που προσέφερε η δημόσια πρόταση για την Epsilon Net και σε ποιους πάνε τα παχυλά κέρδη

Το… χρυσό αλεξίπτωτο που προσέφερε η δημόσια πρόταση για την Epsilon Net και σε ποιους πάνε τα παχυλά κέρδη

XA: Ποιες μετοχές παίρνουν τη θέση της Epsilon Net

XA: Ποιες μετοχές παίρνουν τη θέση της Epsilon Net

Epsilon Net: Με 95,63% η Ginger Digital μετά τη δημόσια πρόταση

Epsilon Net: Με 95,63% η Ginger Digital μετά τη δημόσια πρόταση
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ