![Όλγα Χαραλαμπίδη (Eurobank): «Όσο μεγαλώνω, θέλω ακόμα περισσότερο να προσφέρω στην κοινωνία»](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2021/04/210426085706_210424232738_Eurobank_OHaralabidis-1.jpg)
Η Όλγα Χαραλαμπίδη θα μπορούσε κανείς να πει πως αντιπροσωπεύει, όντως, αυτό που συνηθίζουμε να λέμε συχνά: Έχει, το digital και συγκεκριμένα την ψηφιακή τραπεζική στο DNA της. Πίστευε στη δυναμική της τεχνολογίας και «κυνηγούσε» το digital πριν καν υπάρξει το e-Banking, ήταν παρούσα στη «γέννηση» του στην ελληνική αγορά και από υπεύθυνες θέσεις συνέβαλε στην ανάπτυξή του.
Διαβάστε τη συνέχεια στο Portraits.gr