![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2020/04/200417124433_200417111045_briana-tozour-hkkQbPa49UA-unsplash-1-700x700.jpg)
Όλοι μας έχουμε επηρεαστεί από την πανδημία. Ίσως όχι με τον ίδιο τρόπο και την ίδια βαρύτητα, αλλά σε κανέναν δεν περνάει αδιάφορη η κατάσταση που βιώνουμε.
Η χώρα μας έχει χαρακτηριστεί παράδειγμα προς μίμηση για τη άμεση δράση της ενάντια στον κορονοϊό. Τώρα, ο Σύνδεσμος Αποφοίτων Σχολής Μωραΐτη καλεί τους αποφοίτους του που ζουν στο εξωτερικό, να μοιραστούν την εμπειρία τους. Ας δούμε τι είχαν να πουν:
Διαβάστε τη συνέχεια στο Portraits.gr