![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184305_IMG-5139-1280x960.jpg)
Χριστουγεννιάτικα κάλαντα είπαν χορωδίες το πρωί, στον Δήμαρχο Αθηναίων, Κώστα Μπακογιάννη.
Συγκεκριμένα η χορωδία του Μουσικού Σχολείου Αθηνών, της Ευξείνου Λέσχης Επισκοπής Νάουσας, του Μουσείου της Πόλεως των Αθηνών, του Σωματείου της Μολδαβικής Κοινότητας, της Παγκρητίου Ενώσεως και ο Ψυχαγωγικός Όμιλος Σιδηροδρόμων. Ο κ. Μπακογιάννης ευχαρίστησε θερμά τα μέλη τους και τους ευχήθηκε καλά Χριστούγεννα.
Δείτε φωτογραφίες:
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184255_IMG-5113.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184258_c96edc72-f685-413a-a252-58127460a155.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184305_IMG-5139.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184308_e60908c0-1b13-4845-b4db-561f6ccd9903.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184313_IMG-5166-1.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184558_IMG-5034.jpg)
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/12/191224184616_IMG-5077.jpg)