![Σάρα Εσκενάζη](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/06/Screen-shot-2017-06-27-at-5.31.24-PM.png)
Σάρα Εσκενάζη
Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος στον ανεξάρτητο συνδυασμό του Γιώργου Καραμέρου κατεβαίνει η Σάρα Εσκενάζη, η οποία έχει γίνει γνωστή από τη συμμετοχή της στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, Survivor.
Η ηθοποιός, που διατηρεί επιχείρηση στο Μαρούσι, σύμφωνα με δημοσιεύματα, βρίσκεται στο πλευρό του Γιώργου Καραμέρου, ο οποίος νωρίτερα ανακοίνωσε την υποψηφιότητά του για δήμαρχος του δήμου Αμαρουσίου.
«Θα είμαι υποψήφιος δήμαρχος Αμαρουσίου το 2019 με προϋπόθεση ένα Ενωμένο Μαρούσι», δήλωσε ο Μαρουσιώτης δημοσιογράφος και αντιπεριφερειάρχης βορείου τομέα Αθηνών.
![εσκεναζη-καραμερος](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/10/sara_eskenazi_karameros_giorgos.jpg)