Γενέθλια είχε η Πόπη Τσαπανίδου και με ένα post στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram την ηλικία της.
Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια έγινε 50 χρονών και με μεγάλη βεβαιότητα μπορούμε να πούμε πως δεν της φαίνεται καθόλου. Η Πόπη Τσαπανίδου δέχτηκε μια ανθοδέσμη από τις κόρες της και τις ευχαρίστησε, ενώ μάλιστα η μια από αυτές, έφτιαξε ένα κολάζ με φωτογραφίες της και το πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.