![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/10/ImageHandler-6.jpg)
Τέτα Καμπουρέλη
Το ντεμπούτο της στο θεατρικό σανίδι ετοιμάζεται να πραγματοποιήσει η Τέτα Καμπουρέλη. Η διάσημη μανικιουρίστα και πανελίστρια σε πρωινές, αλλά και σε μεσημεριανές εκπομπές, ποτέ δεν έκρυψε τις θεατρικές ανησυχίες της.
![τέτα καμπουρέλη](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/10/6_teta_kampoyreli.jpg)
Υπό τις σκηνοθετικές οδηγίες της Βάσιας Παναγοπούλου, η Τέτα Καμπουρέλη πρόκειται να συμμετάσχει στην παράσταση «Το ημερολόγιο της Άννας Φρανκ», στο θέατρο Χυτήριο.
![τέτα καμπουρέλη](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/10/1_anna_frank_to_imerologio_omadiki.jpg)
Στην παράσταση παίζουν εκτός της Τέτας Καμπουρέλης οι: Φανή Γέμτου, Γιάννης Μπουραζάνας, Δημήτρης Μάριζας, Κατερίνα Καρατζοπούλου, Άρης Αντωνόπουλος, Μαρτίνα Δημοπούλου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: Με ποιον παίκτη του Nomads έχει συνεργαστεί η Ειρήνη Παπαδοπούλου; (video)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Αέρας Μπόλιγουντ στη Νάξο! – Δείτε εικόνες από τα γυρίσματα μεγάλης ταινίας
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ: Η Αθηνά Οικονομάκου μιλάει για την εγκυμοσύνη της στην Ελ.Μενεγάκη (video)