Λίγες ημέρες έχουν περάσει από το θάνατο της αγαπημένης και σπουδαίας ηθοποιού, Ζωής Λάσκαρη και η κόρη της, Μαρία Ελένη Λυκουρέζου συνεχίζει να συγκινεί με τις αναρτήσεις της στο Instagram.
Με μια φωτογραφία στην οποία ποζάρει αγκαλιά με τη μητέρα της και ένα σπαραχτικό μήνυμα έγραψε:
«Θα είσαι πάντα το κοριτσάκι μου.. η μυρωδιά μου… η καλύτερη μου φίλη. Η μαμάκα μου. Μου δίνεις τέτοια δύναμη που ο πόνος όλος θα γίνει δημιουργία… Και θα γελάω μαμά μου θα γελάω γιατί θέλω η ψύχη σου να είναι ανάλαφρη να μην σε βαραίνω… Όπως γελάγαμε μαζί!! Και είμαι τόσο ευτυχισμένη που έφυγες σαν άγγελος… χωρίς ΓΙΑΤΙ… έτσι γούσταρες απλά! Ήταν η δικιά σου ΖΩΗ..»
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: Ζωζώ Σαπουντζάκη για τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη: «Δεν μπορώ να κοιμηθώ με κλειστές πόρτες…»
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Το μεγάλο μυστικό της Ζωής Λάσκαρη – Τι αποκαλύφθηκε μετά τον θάνατο της
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ: Μαρία Ελένη Λυκουρέζου: Τα νέα συγκινητικά μηνύματα για τον θάνατο της μητέρας της, Ζωής Λάσκαρη