H Κορίνα από το “Πάτερ Ημών” την κωμωδία των 90s, που προέβαλλε ο ΑΝΤ1 με τον Κώστα Καρρά και την Ελένη Μενεγάκη, μεγάλωσε και έγινε Τομεάρχης της ΟΝΝΕΔ. Συγκεκριμένα,το πόστο που ανέλαβε είναι ο τομέας των Ειδικών Πληθυσμιακών Ομάδων.
Η 30χρονη πλέον Κορίνα Δαμουλιάνου, έχει αφήσει πίσω της την υποκριτική από την οποία έγινε ευρέως γνωστή ως η τηλεοπτική κόρη του Κώστα Καρρά και ασχολείται ενεργητικά με την πολιτική.
Η Κορίνα Δαμουλιάνου που ήταν και υποψήφια με τη Νέα Δημοκρατία στις εκλογές του 2015, έγινε, σύμφωνα και με την ανακοίνωση της ΟΝΝΕΔ που κοινοποίησε στη σελίδα της στο Facebook, Τομεάρχης στον τομέα των Ειδικών Πληθυσμιακών Ομάδων.
Να σημειωθεί πως ο τηλεοπτικός της πατέρας, Κώστας Καρράς ήταν και αυτός βουλευτής με το κόμμα της Νέας Δημοκρατίας.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ: MONO EΔΩ: Μια διαφορετική Black Friday στα Public (αποκλειστικό ρεπορτάζ)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ποια διάσημη εταιρεία καλλυντικών συμμετέχει από ΤΩΡΑ και για λίγες μόνο ώρες στη Black Friday;