![λυκουρεζου](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/05/Screen-shot-2019-05-08-at-9.40.40-AM.png)
Μαρία Ελένη Λυκουρέζου
H Μαρία Ελένη Λυκουρέζου έκανε ένα νέο επαγγελματικό βήμα, ιδιαίτερα καλλιτεχνικό και πρωτότυπο: Συμμετέχει στο show Ginger Doll Live – ‘Parisian Cabaret Revue’ και το βράδυ της Παρασκευής είχε το πρώτο της show στο Γκάζι, με μεγάλη επιτυχία.
Η Μαρία Ελένη προετοιμάζει εδώ και πολύ καιρό αυτές τις εμφανίσεις της που θυμίζουν το κλασικό και διάσημο show Μoulin Rouge και χθες ήταν απλά υπέροχη! Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε την Μαρία Ελένη στον πιο αισθησιακό παρισινό χορό!