Ένα ανέμελο στιγμιότυπο από την προσωπική της ζωή θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους η Ελεονώρα Μελέτη. Η παρουσιάστρια πόσταρε μια φωτογραφία στο Ιnstagram από τη θάλασσα με τον σύζυγό της, Θοδωρή Μαροσούλη και με χιουμοριστική διάθεση έγραψε στη λεζάντα:«Πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα κανείς Μπλουμ κ βγαίνεις λούτσα…»
Η Ελεονώρα Μελέτη και ο Θοδωρής Μαροσούλης… πλατσουρίζουν!
![Μελετη-Μαροσουλης](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/06/eleonora-meleti.jpg)
Ελεονώρα Μελέτη και Θοδωρής Μαροσούλης