![γιαννα-τερζη](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/04/a73a15b634d6c3378acf7abac30501eb.jpg)
Γιάννα Τερζή
Στην Πορτογαλία βρίσκεται η Γιάννα Τερζή, που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στη φετινή Eurovision και σήμερα, Δευτέρα, πραγματοποίησε την πρώτη της πρόβα στη σκηνή του Altice Arena.
Η τραγουδίστρια ερμήνευσε το κομμάτι της, «Όνειρό μου», ενώ φορούσε ένα λευκό μακρύ φόρεμα με μεγάλα μανίκια, που θα βάλει και την βραδιά του ημιτελικού. Ιδιαίτερη λεπτομέρεια στο στιλ της, είναι η επιλογή της να βάψει το αριστερό της χέρι μπλε.