![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2019/03/antonopoulou-1-768x415.jpg)
Ένα απίθανο περιστατικό συνέβη στα Ακραία Φαινόμενα το πρωί της Κυριακής. Ενώ ο Δημήτρης Καμπουράκης και ο Τάκης Χατζής ολοκλήρωναν τη ζωντανή σύνδεση με τη Μπάγια Αντωνοπούλου για το τζακ-ποτ στο Τζοκερ, ο Γιώργος Παπαδάκης έστελνε μήνυμα στους παρουσιαστές της εκπομπής.
Όταν έκλεισε η σύνδεση, ο Τάκης Χατζής είπε στον αέρα: «Έλαβα μήνυμα από συνάδελφο, θα πω και το όνομά του γιατί… «Καλημέρα! Καλημέρα»! Ο Γιώργος Παπαδάκης». Στη συνέχεια, ο δημοσιογράφος είπε απευθυνόμενος στον Γιώργο Παπαδάκη: «Εγώ το ήξερα ότι έχεις θέμα, αλλά δεν με πίστευε ο Καμπουράκης».