![Βαγγέλης Μεϊμαράκης](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2015/12/meimar.jpg)
Βαγγέλης Μεϊμαράκης
Την καθιερωμένη πρωτότυπη χριστουγεννιάτικη κάρτα, διά χειρός του γραφίστα Γιάννη Φετάνη, έστειλε και φέτος ο αντιπρόεδρος του ΕΛΚ και επικεφαλής των ευρωβουλευτών της ΝΔ Βαγγέλης Μεϊμαράκης.
Μόνο που φέτος η ευχητήρια κάρτα του κ. Μεϊμαράκη είναι προσαρμοσμένη στην εποχή covid-19, αφού η καθιερωμένη φατσούλα εύχεται «Καλά Χριστούγεννα με υγεία, ελπίδα και αισιοδοξία και περισσότερα χαμόγελα το 2021» φορώντας μάσκα.
![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2020/12/201223113708_μειμα.jpeg)