![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2020/07/200718092746_iceland.jpg)
Photo by Khamkéo Vilaysing on Unsplash
Από τον Μάρτιο που ξεκίνησαν τα lockdown μέχρι και τώρα που υπάρχουν ανησυχίες για ένα δεύτερο κύμα έξαρσης του κορονοϊού, το άγχος και στο στρες γίνονται πιο έντονα στη μεγαλύτερη μερίδα του κόσμου.
Η ένταση συσσωρεύεται και καλό είναι ο καθένας από εμάς να βρίσκει τον δικό του τρόπο να την εξωτερικεύει. Από τον διαλογισμό και τη γυμναστική, μέχρι και την ασυνήθιστη δραστηριότητα που προτείνει το τουριστικό συμβούλιο της Ισλανδίας.
Διαβάστε περισσότερα στο Portraits.gr