![Μαρία Μπακοδήμου](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2018/01/maria_H_645_450.jpg)
Μαρία Μπακοδήμου
Με μία φωτογραφία μαζί με τους δυο κούκλους γιους της ευχήθηκε «χρόνια πολλά» στους followers της η Μαρία Μπακοδήμου στο Instagram.
Η Καθαρά Δευτέρα είναι μία ημέρα που περνάμε με την οικογένειά μας, έτσι και η παρουσιάστρια του Power of Love ανέβασε μία σέλφι με τον Νικήτα και τον Άρη.
Μάλιστα, ο μεγάλος γιος της Μαρίας Μπακοδήμου και του Δημήτρη Αργυρόπουλου, Νικήτας σπουδάζει στο εξωτερικό, ωστόσο επέστρεψε στην Ελλάδα για να περάσει τις γιορτινές ημέρες με την οικογένειά του.