![Σταύρος Θεοδωράκης](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2016/01/stav-theodorakis.jpg)
Σταύρος Θεοδωράκης
«Αντί να δούμε μπροστά και να πάμε σε ηλεκτρονική ψηφοφορία, κάποιοι άρχισαν να τυπώνουν ψηφοδέλτια για να τα διακινήσουν σταυρωμένα», καταγγέλλει ο Σταύρος Θεοδωράκης, επικεφαλής του Ποταμιού.
«Καλώς ήλθατε στη δεκαετία του ’70! Ο παλαιοκομματισμός είναι εδώ. Και από μερικούς μάλιστα που τον καταγγέλλουν στα λόγια, αλλά αντιγράφουν τις χειρότερες παραδόσεις του, παραβιάζοντας και τις αποφάσεις της Επιτροπής Αλιβιζάτου», συμπληρώνει.