![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/01/EKAB.jpeg)
Αγοράκι τραυματίστηκε, όταν, στην προσπάθειά του να διασχίσει κάθετο δρόμο, παρασύρθηκε από δίκυκλο που οδηγούσε 25χρονος, στο Σιδηρόκαστρο Σερρών. Το συμβάν έγινε χθες το απόγευμα κι ευτυχώς ο τραυματισμός δεν αποδείχθηκε σοβαρός. Το 2,5 ετών αγόρι νοσηλεύεται προληπτικά στο Γενικό Νοσοκομείο Σερρών.
Ο 25χρονος συνελήφθη διότι διαπιστώθηκε ότι δεν κατείχε δίπλωμα οδήγησης, ενώ η δικογραφία που σχηματίστηκε περιλαμβάνει και το αδίκημα της αποδοχής προϊόντων εγκλήματος, καθώς το δίκυκλο φέρεται να είχε κλαπεί πριν περιέλθει στην κατοχή του.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ: Συνελήφθη ο άνδρας που έβαλε φωτιά στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ στο Ρέθυμνο – Αναζητούν τον συνεργό του
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Πεδίο μάχης τα Εξάρχεια – Επιθέσεις για τρίτο συνεχόμενο βράδυ σε ΜΑΤ
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ: Συναγερμός στη Ν. Κορέα: Η Βόρεια Κορέα ετοιμάζεται για νέα εκτόξευση βαλλιστικού πυραύλου