![](https://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2023/10/231008085343_xardalias-1280x853.jpg)
Ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής Νίκος Χαρδαλιάς έφτασε νωρίς το πρωί στον Βύρωνα στο 1ι Γυμνάσιο όπου άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα. Τον Νίκο Χαρδαλιά συνόδευε η κόρη του.
«Ψηφίζουμε για την καθημερινότητα, ψηφίζουμε για την ασφάλεια των κατοίκων μας, το αποτέλεσμα είναι σημαντικό, όλα θέλουν σκληρή δουλειά. Οι πολίτες είναι αυτοί που αποφασίζουν, οι πολίτες είναι η δύναμή μας» είπε ο Νίκος Χαρδαλιάς.
Διαβάστε επίσης
Εκλογές: Ποια είναι τα φαβορί για τις περιφέρειες και τους δήμους – Πού θα έχουμε ντέρμπι
_______________________
Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023
Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023: Όλες οι εξελίξεις